'; ? -->

kom. 602 669 252

Atrapy narkotyków

Szanowni Państwo !

Uprzejmie informuje, że od kilku lat sprowadzam od renomowanego producenta, atrapy narkotyków– czyli nieszkodliwe repliki (placebo) 24 najbardziej znanych narkotyków. Obecnie w ofercie jest najnowsza wersja zestawu (4.1).

Oferta skierowana jest do osób i instytucji zajmujących się edukacją oraz profilaktyką i szkoleniami związanymi z (nad)używaniem narkotyków.
Zapraszam do współpracy policję, szpitale, urzędy, więzienia, szkoły i inne organizacje samorządowe oraz pozarządowe.

Atrapy są pakowane oddzielnie na trzech półeczkach oraz łącznie w bardzo trwałą i estetyczną aluminiową walizkę zamykaną na kluczyk. Do atrap jest dołączone USB z dokładnym opisem w języku polskim - zawartości poszczególnych pojemników, charakterystyką narkotyku, sposobem zażywania, objawami po ich zastosowaniu, zagrożeniami i najbardziej znanymi nazwami ulicznymi.

Moimi dotychczasowymi odbiorcami są: Straż Miejska w Poznaniu, Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, Urząd Miasta w Śremie, Katowicach Kielcach i Złotowie, Miejski Ośrodek Profilaktyki i integracji Społecznej w Rudzie Śląskiej oraz przychodnie prywatne zajmujące się leczeniem uzależnień z całego kraju.

W tej chwili mam 3 zestawy (wersja 4.1) z możliwością wysyłki kurierem UPS w dniu złożenia zamówienia.

Cena zestawu to 4.200,00 PLN netto + 23% VAT - cena zawiera zestaw atrap w walizce, USB z opisem atrap w języku polskim oraz koszt transportu na terenie Polski.


Alkohol
Tytoń
Rozpuszczalniki
Lekarstwa
Konopie indyjskie
Grzybki
Ecstasy
Kofeina
LSD
Sterydy anaboliczne
Kokaina
Krak
Opium
Heroina
Metadon
Testy narkotykowe
Khat
Azotyny alkilowe
Syntetyczna marihuana
Mefedron
Rohypnol i GHB
Amfetamina
Metaamfetamina
Ketamina